Bezplatná linka: 0800 60 60 50 dovoláte sa v pracovných dňoch od 8.00 - 15.00 hod

Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školy

Kto sme

Vážení zákazníci,

určite našu spoločnosť poznáte, pokiaľ máte, alebo ste mali, deti vo veku od 3-8 rokov.

Stretli ste sa s produktmi našej spoločnosti skoro v každej materskej škole, najznámejšie sú pracovné zošity, ktoré pod značkou NOMI predávame už od roku 1996.

Spoločnosť NOMILAND je lídrom v distribúcií vybavenia a potrieb do materských škôl na Slovensku už od roku 2001. Momentálne máme v ponuke viac ako 15 000 položiek pre materské školy.

V roku 2014 sme pristúpili k spusteniu e-shopu s potrebami pre ZÁKLADNÉ ŠKOLY, kde ponúkame v tejto chvíli sortiment prevažne pre 1. stupeň základných škôl, ale v najbližšom roku budeme dopĺňať sortiment aj pre 2. stupeň.

Ponúkaný tovar je od renomovaných európskych a svetových výrobcov didaktických a vzdelávacích pomôcok, ktorí zaručujú kvalitu a edukačnú hodnotu. Väčšinu tovaru máme skladom. Pri objednaní školského nábytku Vám zabezpečíme dopravu a montáž.

Čo považujeme za najdôležitejšie? Vašu spokojnosť a spokojnosť Vašich detí ! Celý tím pracovníkov našej spoločnosti vyvíja každodenné úsilie pre uspokojenie Vašich požiadaviek.

Verným zákazníkom je určený klub NOMILAND, v ktorom sú odmeňovaní za nákupy.

Prajem Vám príjemný nákup a príjemne strávený čas s našimi produktmi.

Ing. Štefan Fejko
konateľ

O nás
Tagy: jazyk a komunikácia, matematika a informatika, príroda a spoločnosť, umenie a kultúra, zdravie a pohyb, škd, výtvarne potreby, školské potreby, školský nábytok, Slovenský jazyk a literatúra, Cudzie jazyky, Didaktické hry, Matematika a geometria, Výtvarná výchova, Výchovy, Prírodoveda, Hudobná výchova, Vybavenie triedy, Vlastiveda, Telesná výchova, 1. stupeň základných škôl, 2. stupeň základných škôl, učebné pomôcky pre základné školy, komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školy